Strona główna » MUZYKA DLA DZIECI

Muzyka dla dzieci

MUZYKA DLA DZIECI

Dlaczego maluchy tak dobrze reagują na łagodne dźwięki? Relaksacyjne linie melodyczne uspokajają pobudzony układ nerwowy dziecka i pomagają mu zasnąć. Tak się składa, że w ofercie firmy Victor 11 znajdziesz muzykę dla niemowląt bez dodatkowych opłat do ZAiKS za publiczne odtwarzanie. Specjalnie skomponowane utwory sprzyjają rozwijaniu wyobraźni, koncentracji i wyciszeniu. To doskonałe rozwiązanie dla tych pociech, które mają problemy ze snem, są rozdrażnione lub zestresowane. Złóż zamówienie już dziś!

Melodie do snu dla dzieci powinny rozbrzmiewać nie tylko w domu, ale także żłobkach i przedszkolach. Muzyka towarzyszy maluszkom już na etapie życia płodowego, jeszcze silniej łącząc je z mamą. Po narodzinach spokojne kompozycje również sprzyjają prawidłowemu rozwojowi najmłodszych, sprawiając, że lepiej przyswajają wiedzę i cieszą się zdrowym, niczym niezakłóconym snem. Pamiętaj, że utwory dostępne w naszej kolekcji możesz nabyć z dożywotnią licencją. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na Twoje pytania!


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4