Strona główna » Nasi autorzy

Nasi autorzy

Bartosz Domagała
Bartosz Domagała - gitarzysta i kompozytor muzyki niezrzeszonej. Jego utwory to stylistyczny mariaż gatunkowy, którym najbliżej do nurtów takich jak smooth jazz, acid jazz oraz new age. Wprawne ucho doszuka się tu jazzowych harmonii, a także improwizowanych partii instrumentalnych. Znakiem rozpoznawczym jego produkcji są rozliczne gitarowe riffy i solówki, które stają się siłą napędową wielu kompozycji.  Każdy utwór tworzy osobną historię przynosząc zaskakujące muzyczne uniesienia.
 
Daniel Christ
Daniel Christ
Daniel Christ
Znakomita muzyka doskonale nadająca się do medytacji, buduje poczucie głębi i harmonii. Utalentowany Daniel Christ udowadnia swój kunszt muzyczny i zmysł głębi duchowej. W inspirujących nowych brzmieniach wręcz porywa spokojem i głębią w fantastyczną podróż... Wciąż nie wiadomo, czy to sen czy rzeczywistość... Jedno, co jest pewne, że doznania te otwierają na nowe możliwości doświadczeń i inspiracji. Orange Moon, Astralne Podróże, Accident i inne płyty to wewnętrzne odrodzenie, dzięki któremu wciąż na nowo odkrywamy najprawdziwszą ludzką naturę.


 
Łukasz Kaminiecki LUCAS
Łukasz Kaminiecki (LUCAS)
Wydał u nas około 350 utworów, które to prawie wszystkie wydane zostały na CD.
Są dostępne w sklepach internetowych. Od paru lat współpracuję również z angielskim wydawnictwem, które sprzedaje płyty na wszystkich kontynentach. Mam kontrakt na trzy płyty. Dwie z nich już się ukazały - dodaje.
Łukasz miał też epizod z Telewizją Polską. Puszczali jego utwory do różnych programów.
 
Przemysław Igiel
 
Przemysław Igiel
Wydał u nas kilka znakomitych płyt min. JoggingEtheria, Osiem snów 
 
Mateusz Jarosz M-YARO

Mateusz Jarosz
Twórca wielu płyt - posłuchaj i zobacz 
Rafał Seremet
Rafał Seremet 


 
Marcin Siwiec
Marcin Siwiec


 
Paweł Lemiesiewicz


Paweł Lemiesiewicz  
alt
Andrzej Kaczorowski


Andrzej Kaczorowski psycholog pedagog, hipnolog, doktor medycyny naturalnej i teologii. Ukończył Moskiewską Szkolę Hipnozy oraz Pedagogiczny Uniwersytet w Moskwie stopniem kandydata psychologicznych nauk. Umiejętności swoje doskonalił w San Petersburgu, Charkowie i w Seminarium Duchowym w USA oraz w innych ośrodkach i instytucjach, w zakresie hipnozy werbalnej i niewerbalnej na Wschodzie i Zachodzie. Jest wykładowcą Studium Psychologii Psychotronicznej oraz Instytutu hipnozy Klinicznej w Moskwie. Prowadzi kursy i szkolenia dokształcające profesjonalnej hipnozy terapeutycznej dla lekarzy, psychologów, terapeutów w kraju i za granicą. Jest czołowym hipnotyzerem, hipnologiem i hipnoterapeutą w Polsce, który łączy hipnozę terapeutyczną i Innymi technikami hipnozy w Innych dziedzinach życia. Jest biegłym; powoływanym do zbadania wiarygodności osób, które twierdzą że dysponują różnego typu siłami paranormalnymi.
Anna Atras
Anna Atras

... o tym, co wypełnia moje codzienne życie. O mojej duchowej ścieżce, nauczaniu, fotografii, pisarstwie i innych formach artystycznego wyrazu, których używam na co dzień, by jak najpełniej ukazać w fizycznym świecie moją duchową istotę.

Przede wszystkim, dzień dobry. Mam na imię, Anna.

Rozwojem osobistym zajmuję się od wielu lat, w zasadzie, całe moje życie poświęcone jest rozwojowi i nauczaniu innych. Piszę też książki, jestem nauczycielką Tantry, medytacji i rozwoju duchowego. Prowadzę sesje indywidualne i jestem dość aktywna w mediach. Mam też i inne pasje: fotografię i malowanie mandal oraz obrazów energetycznych. Nie są wprawdzie na sprzedaż, jest to jedynie pasja, nie wykluczam jednak, że kiedyś zmienię zdanie.
 

Roman Rybacki

Roman Rybacki to założyciel jedynego w swoim rodzaju wydawnictwa muzyczno-filmowego Victor 11. Wydawnictwo rozpoczęło swoją działalność wydając na polski rynek afirmacje, medytacje i wizualizacje znanych i cenionych psychoterapeutów, kilkuset godzinną baże wszelkiej muzyki z prawami autorskimi  oraz szeregu filmów instruktażowych z zakresu akademii masażu, ćwiczeń ruchu tai chi czy jogi. Nieustannie rosnąca baza muzyki i filmów pozwala odbiorcy na szeroki zakres zaspokojenia swoich oczekiwań.
Jego trzydziestoletnie doświadczenie na podstawie przebytych szkół (min Dwuletnia Szkoła Regresingu z Leszkiem Żądło), szkoleń i warsztatów odzwierciedla się w tworzeniu skutecznych wizualizacji, przeprowadzenia wielu sesji terapeutycznych i pracy z ludźmi. To właśnie jest głównym motorem napędowym w zakresie rozwijania skutecznych narzędzi rozwoju osobistego. Jednym z nich są „afirmowy”.
Afiromy to silnie naenergetyzowane afirmację dodatkowo wzmocnione odpowiednią muzyką i w naturalnej częstotliwości 432 hz. Każdy, kto podejmie się pracować z afiromami ma zdecydowanie większe szanse na poukładania sobie życie w tematycznym kierunku zbioru pozytywnych sugestii.
 

 

Leszek ŻądłoŻądło Leszek
polski psychotronik, autor poradników
rozwoju duchowego oraz książek z dziedziny psychotroniki,
Huny, ezoteryki.
Pracował również jako radiesteta i jasnowidz.
Twórca skutecznej metody rozwoju duchowego zwanej regresingiem
- niehipnotycznej metody regresji.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4