Strona główna » MUZYKA Z NATURĄ

Muzyka z naturą

MUZYKA Z NATURĄ
Każdy z nas poszukuje idealnego sposobu na odprężenie i zyskanie chwili spokoju - sięgamy po innowacyjne techniki relaksu oraz odnowy naturalnej. Estetycznie wykończony gabinet, profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wysokiej jakości kosmetyki powodują, że nie tylko wzrasta nasze samozadowolenie, ale również satysfakcja. Dzięki technikom relaksacji ciało osiąga stan harmonii i wyciszenia – idealnym dodatkiem do tego zestawu będzie muzyka z dźwiękami natury, która pozwoli się w pełni odprężyć. Dostępne w naszej ofercie płyty CD strojone są na częstotliwość 432 Hz, która harmonizuje się z ludzką naturą, dzięki czemu ciało szybciej się rozluźnia i regeneruje.  


Relaksujące odgłosy przyrody 


W naszej ofercie znajdują się płyty, na których nagrane zostały relaksujące odgłosy przyrody, m.in. szum strumyka czy dźwięki wydawane przez zwierzęta. Nagrane utwory zbawiennie wpłyną zarówno na dzieci, jak i dorosłych, którzy szybko zapomną o nerwach i stresie towarzyszących w codziennym życiu. Muzykę z naturą będzie można wykorzystać w gabinecie kosmetycznym, SPA czy gabinecie odnowy biologicznej. To również świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poradzić sobie z problemem jakim jest bezsenność.  


Muzyka relaksacyjna z dźwiękami natury 


Odprężająca muzyka ze wstawkami dźwięków natury z pewnością okaże się prawdziwym antidotum na stres oraz zmęczenie. Prezentowane wstawki zostały stworzone specjalnie dla osób, które poszukują odpoczynku - błogiego relaksu, który wyciszy organizm i pozwoli na jego ogólną regenerację. Śpiew ptaków, szum wody, jak również inne odgłosy towarzyszące łonu natury pozwolą Ci cieszyć się niepowtarzalnym wypoczynkiem.  


Zadbaj o harmonię i relaks! 


Otaczający nas świat odbieramy za pomocą pięciu zmysłów, a jednym z nich jest słuch - nie tyle atrybut poznawczy, co psychologiczny. Właśnie dlatego tak kojący efekt na nasz umysł wywiera zanurzanie się w dźwiękach natury i odgłosach przyrody. To wyjątkowe doświadczenie przynosi nam upragniony spokój, stopniowo wprowadza w stan przyjemnego odprężenia oraz pozwala szybciej zasnąć. Teraz masz okazję każdego dnia wsłuchiwać się w relaksującą muzykę skomponowaną przez samą naturę. Wystarczy skorzystać z naszej oferty!

Wewnętrzną równowagę i harmonię można uzyskać na wiele sposobów. Nic tak jednak nie poprawia samopoczucia, jak przyjemna dla ucha muzyka. Okazuje się, że odgłosy natury i dźwięki przyrody działają uspokajająco, regulują oddech, zmniejszają napięcie mięśni oraz pozwalają ograniczyć skutki stresu i niepokoju. W naszej ofercie znajdziesz niezwykłe propozycje odprężające ciało i umysł, które nie wymagają dodatkowych opłat ZAIKS, STOART czy OZZ. Możesz odtwarzać ulubione częstotliwości w każdym miejscu i czasie.
Jeśli chcesz zakupić taką muzykę na CD - KLIKNIJ

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4