Strona główna » Pliki mp3 lub mp4

Pliki mp3 lub mp4

Produkt, który jest dostępny w sprzedaży online jako produkt elektroniczny /cyfrowy 
Możliwość zakupu produktu elektronicznego dotyczy wybranych albumów muzycznych, ale także pojedynczych utworów z płyty. Sa one odrębnym produktem na stronie w kategorii "Sprzedaż plików elektronicznych". 

Aby móc zamówić  i pobrać plik/pliki elektroniczne (pliki cyfrowe, pliki online)  mp3 do pobrania, należy być zarejestrowanym klientem w sklepie www.muzykabezoplat.com  - Aby się zarejestrować warto to zrobić.

W przypadku tego rodzaju zamówienia, kosztów wysyłki nie nalicza się. Dostępna forma wysyłki to przesyłka elektroniczna - bezpłatna.
 W podsumowaniu zamówienia należy wskazać opcję - przesyłka elektroniczna, aby opłata za wysyłkę pocztową nie naliczyła się. 

Jeśli łączysz zamówienie pliku elektronicznego z innym produktem, który ma być dostarczony za pośrednictwem poczty polskiej, wówczas pojawią się inne dostępne formy płatności,  z których należy wskazać wybraną (ale oprócz - przesyłka elektroniczna) .
Zamawiany produkt jest w formacie mp3 -  można odtworzyć go na komputerze, telefonie, czytniku, czy przenośnym odtwarzaczu mp3.

Zamawiając plik elektroniczny w formacie mp3 do pobrania na komputer, należy dokonać przelewu o ustalonej wartości produktu. Po zmianie statusu twojego zamówienia na "Zapłacony ", otrzymujesz w mailu link umożliwiający ściągnięcie/pobranie  produktu w postaci plików mp3 na twój komputer. 
 
Decydując sie na zakup pliku elektronicznego "Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych i przyjmuję do wiadomości, że wraz z ich dostarczeniem utracę prawo odstąpienia od umowy"
 
Jak pobrać zakupiony plik:
W mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia, (po zmianie statusu zamówienia na "Zapłacony (e) " ) znajdzie się treść
Po kliknięciu w podany link następuje przekierowanie do Twojego panelu klienta gdzie możesz pobrać pliki.
Zakupione pliki elektroniczne dostępne są do pobrania po zalogowaniu w panelu klienta w:  
Historia zamówień / Lista zamówienień / Szczegóły zamówienia / Produkty w formie elektronicznej

"Pliki elektroniczne"  - po kliknięciu w ten link następuje przekierowanie do zakupionych plików które już mozna pobierać.
 Linki do pobrania aktywne są do pobraniu w panelu klienta przez 30 dni.
Konkretny plik muzyczny można pobrać z panelu klienta 5 razy. 

PRZEJDŹ DO PLIKÓW ELEKTRONICZNYCH ABY POSŁUCHAĆ :)


 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4