Strona główna » MUZYKOTERAPIA

Muzykoterapia

MUZYKOTERAPIA
Poszukujesz sposobu, dzięki któremu zyskasz lepsze samopoczucie i więcej energii do efektywnego działania? W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są utwory z zakresu muzykoterapii, które pomogą Ci się wyciszyć, zrelaksować, a także dadzą Ci siłę do podejmowania nowych wyzwań narzucanych przez codzienność. Muzykoterapia jest idealnym lekiem nie tylko dla duszy, ale również dla ciała. Może być wykorzystywana podczas medytacji, uprawiania jogi czy w trakcie popołudniowego spaceru.  
 

Muzyka bez opłat 


W naszym serwisie znajdziesz propozycje utworów muzycznych, które są zwolnione z opłat ZAIKS, STOART oraz innych OZZ, które wymagają opłat w przypadku publicznego odtwarzania. Dzięki pisemnej zgodzie Wydawnictwa VICTOR 11 dostępna muzyka może być wykorzystywana w miejscach publicznych z wyłączeniem zastosowań komercyjnych, a więc z brakiem możliwości kopiowania, a także dalszej odsprzedaży. Klimat dostępnych w ofercie utworów idealnie sprawdzi się w formie podkładu muzycznego podczas wykonywania zabiegów relaksacyjnych w gabinecie kosmetycznym, salonie odnowy biologicznej, a także w ośrodkach medycy estetycznej.  
 

Idealna muzyka do relaksu i medytacji 


W asortymencie naszego sklepu znajdziesz muzykę, dzięki której w sposób lekki i bezstresowy wejdziesz w stan głębokiego odprężenia i relaksu. Łagodne dźwięki pozwolą Ci się w pełni rozluźnić. Proponowane utwory świetnie sprawdzą się również w studiu masażu, gdzie możliwe będzie nie tylko odprężenie dla ciała, ale również dla umysłu. Dostępne utwory wpłyną na wszystkich słuchaczy kojąco - dźwięki strojone są w częstotliwościach, które harmonizują się z ludzką naturą, dzięki czemu nasz organizm zacznie na nie szybciej reagować.
 

Terapia muzyką 


Panuje powszechne przekonanie, że dźwięk nie tylko leczy duszę, ale również ciało, dlatego na coraz większej popularności zyskuje muzykoterapia. Odpowiednio ułożone sekwencje dźwięków mogą wywierać pozytywny wpływ na psychikę, dlatego są idealnym uzupełnieniem fizjoterapii czy kinezyterapii.  

Zobacz, jakie utwory muzyczne możesz wybrać w naszej ofercie! 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4