Strona główna » O firmie

O firmie

Victor 11 to firma z 20 letnim doświadczeniem w produkcjach muzycznych, filmowych i lektorskich. Chcesz poznać naszą historię? Zapraszamy.

Victor 11 to wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach związanych z rozwojem osobistym, medytacją, relaksacją oraz książkami związanymi z zagadnieniami zdrowia i wellness. Na stronie internetowej można znaleźć różnego rodzaju publikacje w formie papierowej lub elektronicznej. Kolekcja muzyki oferowana przez www.muzykabezoplat.com jest skierowana do osób szukających spokoju i relaksu. Jest to muzyka relaksacyjna, chillout, new age, która wykorzystywana jest w celu odprężenia ciała i umysłu, w medytacji, jodze, masażu czy jako tło do czytania czy pracy.

Zaufały nam m.in.:

Więcej na naszej stronie informacyjnej: www.victor11.com

Szeroki wybór asortymentu muzycznego oraz jego różnorodność sprawiają, że każdy znajdzie muzykę, dla siebie i swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną pomoc w doborze muzyki do Twojego lokalu, a każdy zadowolony klient jest dla nas powodem do radości.

Mamy bardzo bogatą bazę utworów w formacie mp3, która pozwoli dobrać dzieła dopasowane do gustu właściciela i charakteru danego miejsca. Taka muzyka do odtwarzania publicznego bez opłat ZAiKS i ZPAV pozwoli stworzyć niepowtarzalną atmosferę w lokalu. Świadomi przedsiębiorcy wiedzą, że warto zadbać o tło muzyczne, pozytywnie wpływające na samopoczucie Klientów, którzy tym samym chętniej wybiorą produkty lub usługi, a także lepiej je ocenią.
Zachęcamy Państwa do zamawiania unikalnych płyt z piosenkami! Najlepsza muzyka bez opłat ZAiKS czy ZPAV Dzięki oferowanym kompozycjom możliwe stanie się publiczne odtwarzanie muzyki bez opłat. Dlaczego najlepiej skorzystać z naszych propozycji? Udostępniamy wyłącznie utwory pochodzące od polskich twórców, które szybko
wpadają w ucho. Rzecz jasna dźwięk został nagrany w najwyższej jakości, więc brzmi doskonale nawet na zaawansowanym sprzęcie nagłaśniającym. Muzyka wolna od wydatków na ZAiKS czy ZPAV jest dostępna w wielu odmianach i gatunkach. Na uwagę zasługują składanki relaksacyjne, taneczne, do treningów czy dla dzieci.

Mottem naszego wydawnictwa jest promowanie bezwzględnej satysfakcji i piękna dla WSZYSTKICH! Począwszy od ludzi komponujących piękną muzykę, a skończywszy na każdym słuchaczu siedzącym w wygodnym fotelu i słuchającym naszych płyt. Muzyka "zwolniona z opłat" sugeruje swą niepowtarzalność i niezależność. Wraz z zespołem fantastycznych ludzi uczyniliśmy wszystko, aby poza walorami estetyki dźwiękowej dać możliwość na jej wykorzystywanie. Dlatego każdy z nas - tak jak nasza muzyka - jest wolny i niezależny. W praktyce odnosi się to do możliwości odtwarzania naszych płyt CD i DVD bez jakichkolwiek dodatkowych opłat! Na jakich zasadach?

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 

Początek działalności
Oficjalnie naszą działalność jako wydawnictwo rozpoczęliśmy w 2000r. Choć już w 1997r. wydaliśmy nasze pierwsze kasety magnetofonowe z afirmacjami i relaksacjami. Wraz z rozwojem technologicznym kasety zostały wyparte m.in. przez płyty Cd (ostatnią z kaset wydaliśmy w 2010r.!) dlatego też, aby zapewnić komfort naszym słuchaczom nawet starsze nagrania mamy dostępne zarówno na płytach jaki i plikach do pobrania. To właśnie w 2000r. przyjęliśmy nazwę Victor, a w 2004 r. do tej nazwy dodaliśmy cyfrę 11.
Rozwój i pierwsi artyści
Rok 2003 okazał się dla nas rokiem zmian. Przenieśliśmy swoją siedzibę do Torunia, skąd działamy nieustanie. Od tego roku również uczestniczmy w kluczowych imprezach wystawienniczych na terenie całej Polski (targi medycyny naturalnej, targi fryzjerskie, kosmetyczne, konferencje).  Otrzymaliśmy również pierwszą nagrodę od Prezesa Targów Pomorskich za muzykę autorską. Nasza muzyka spotyka się z dużą aprobatą różnych środowisk, gdyż uzupełniamy lukę w polskiej rzeczywistości jaką jest kompleksowy brak muzyki tła.
Pierwszym muzykiem, z którym rozpoczęliśmy współpracę był Łukasz Kaminiecki (Lucas), który tworzy dla nas muzykę do chwili obecnej. Z biegiem lat dołączali do nas kolejni artyści m.in. Mateusz Jarosz czy Bartosz Domagała. U nas artyści tworzą muzyczne historię, które mile zaskakują odbiorców. Obecnie współpracujemy z prawie 40 osobową ekipą indywidualnych twórców muzyki, którzy rozproszeni są po całym świecie, co świadczy o tym, że cenimy i dbamy o naszych artystów. Inspirację z różnych zakątków świata odzwierciedlają się w twórczości muzyków.
Nieustanna praca
Idąc z postępem czasu rozszerzyliśmy działalność w mediach społecznościowych. W 2005 r. powstał kanał na YouTubie, gdzie możecie znaleźć ponad 1200 filmów, są to m.in. relacje z targów, konferencji, wywiady z ciekawymi osobami oraz szereg wykładów z różnych dziedzin nauki. Rocznie jesteśmy średnio na 15 tego typu imprezach, dzięki którym możemy spotkać się osobiście z sympatykami naszej muzyki. Działalność wydawnictwa możecie śledzić również na Facebooku Instagramie czy Twitterze. Baza klientów nieustannie rośnie motywując nas tym samym do dalszych starań. Muzyka z naszego wydawnictwa sprawia, że w miejscu, w którym jest odtwarzana panuje niepowtarzalny klimat, który może stać się znakiem rozpoznawczym danego lokalu.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4