Aloha Hawaii 432 Hz – Muzyka bez opłat ZAIKS
Z licencją do lokali, gabinetów i miejsc relaksu
Muzyka: Paweł Lemiesiewicz
🌴 Zamknij oczy i przenieś się na rajskie Hawaje.
Ten album to egzotyczna podróż przez gorące plaże, łagodny szum fal i zapach oceanu unoszący się w powietrzu. Aloha Hawaii to muzyka pełna luzu, radości i hawajskiego klimatu – doskonała do salonów urody, gabinetów masażu, SPA, biur, ale i domowego relaksu.
Etniczne brzmienia i klasyczna gitara hawajska wprowadzają subtelną atmosferę beztroski, słońca i odprężenia. Ta muzyka sprawdza się o każdej porze roku – zwłaszcza wtedy, gdy chcesz poczuć cieplejszy klimat, nie ruszając się z miejsca.
🎶 Strojona do częstotliwości 432 Hz, co czyni ją wyjątkowo naturalną i łagodną dla układu nerwowego. To dźwięki, które harmonizują z ludzką naturą, wspomagają regenerację i tworzą pozytywne wibracje.
Muzyka bez opłat – nie musisz płacić ZAIKS, STOART ani żadnych abonamentów. Kupujesz raz, używasz legalnie – publicznie i bez stresu.
Lista utworów:
Aloha Hawaii – 5:26
Memory of Happiness – 4:52
I Feel Wind on My Skin – 5:16
Sea Breeze – 5:21
Summer Swimming – 3:59
Joyful Feelings – 5:03
Close Your Eyes – 5:52
Be, Just Be Here – 5:27
Dance by the Fire – 5:33
Dance at Midnight – 4:29
Joyful Swimming – 4:40
Smile of Hawaii – 4:59
🕒 Łączny czas trwania: 60 minut
🎧 Wersja MP3 do pobrania
💿 Wersja CD dostępna tutaj – [KLIKNIJ]
Informacja prawna:
Muzyka objęta jest licencją wydawnictwa VICTOR 11 i zwolniona z opłat ZAIKS, STOART oraz innych OZZ. Można ją legalnie odtwarzać publicznie – w lokalach usługowych, gabinetach, salonach i miejscach pracy. Nie podlega dalszej odsprzedaży ani kopiowaniu. Wymagana pisemna zgoda wydawnictwa w przypadku komercyjnego wykorzystania.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.