Strona główna » Victor 11

Victor 11

Victor 11
Pierwsze kasety magnetofonowe z afirmacjami i relaksacjami wydaliśmy w 1997 roku.
W 2000 roku oficjalnie powstało wydawnictwo Victor. Pierwszym muzykiem współpracującym z nami był Łukasz Kaminiecki.
Od 2003 roku działamy na terenie Torunia i od tego samego roku uczestniczymy w kluczowych imprezach wystawienniczych na terenie Polski (targi medycyny naturalnej, targi fryzjerskie, kosmetyczne itp).
Od 2004 roku w nazwie naszego wydawnictwa pojawiła się cyfra 11.
Victor 11 to wydawnictwo o charakterze otwartym. Uzupełniamy lukę w polskiej rzeczywistości jaką jest kompleksowy brak muzyki tła.
Pierwsze nagrodę otrzymaliśmy w 2003 roku od Prezesa Targów Pomorskich za muzykę autorską. Od tej pory nie ma roku w którym nie otrzymalibyśmy uznania za naszą działalność.
Od 2005 roku powstał nasz kanał filmowy na YouTubie - obecnie ok 1200 filmów (min relacjonujących różne wydarzenia i konferencje oraz szereg interesujących wykładów z różnych dziedzin nauki).
Pierwszy film na DVD w oficjalnej dystrybucji wydawnictwa powstał na bazie profesjonalnego szkolenia przeprowadzonego przez Alicję Chrzanowską w 2006 roku!
W związku z rozwojem technologii kasety magnetofonowe zaczęły znikać z polskiego rynku. Ostatnią z nich wydaliśmy w 2010 roku. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku dostarczalismy i dostarczamy muzykę do corazliczniejszej grupy klientów indywidualnych  i firmowych.
Obecnie współpracujemy z prawie dwudziestoosobową ekipą indywidualnych kompozytorów muzycznych, którzy są rozproszeni po całym świecie. Ich twórczość odzwierciedla się w naszych projektach.


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4