Strona główna » MUZYKA ANIELSKA

Muzyka anielska

MUZYKA ANIELSKA
Poszukujesz wyciszenia, ukojenia nerwów, sposobu na chwilę skupienia... W odnalezieniu tego, czego szukasz, pomoże Ci przygotowanie swojego otoczenia oraz wprawienie się w odpowiedni nastrój. Wejdź na wyższy poziom wibracji dzięki muzycznym inspiracjom, które sprzyjają osiągnięciu stanom głębokiego relaksu. Spokojne dźwięki, naturalne, nieagresywne i nienachalne to doskonały środek do sprawienia odrobiny przyjemności dla duszy, dla ciała, dla umysłu. Pomogą skupić się na danym momencie i ustabilizować swoje ja.
 

Częstotliwość 432 Hz


Harmonijne dźwięki odgrywane na częstotliwości 432 Hz pozwalają podwyższyć swoje wibracje, ponieważ jest to częstotliwość, która najlepiej zgrywa się z ludzką naturą. Pozwala osiągnąć stan wyciszenia i otworzyć się na pozytywne emocje, takie jak radość, wdzięczność, miłość.

Muzyka w częstotliwości 432 Hz jest idealna do medytacji, do połączenia się ze swoją duchową stroną i do manifestacji swojej wymarzonej rzeczywistości. Pomaga w otworzeniu umysłu i ukołysaniu ludzkiej duszy do odczuwania tego, co najpiękniejsze.
 

Anielska muzyka bez opłat


Oferujemy kilkadziesiąt składanek, które możemy nazwać muzyką anielską ze względu na atmosferę spokoju i bezpieczeństwa, jaką kreują. Z tego powodu mogą świetnie przysłużyć się osobom zestresowanym i poszukującym swojego azylu.

Polecamy ją również jako muzykę grającą w tle w miejscach, gdzie ludzie przychodzą po relaks i odnowę. Anielska muzyka bez opłat to idealne rozwiązanie do gabinetów kosmetycznych, salonów SPA i innych tego typu obiektów. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy wydobywać piękno z codziennego życia, pozbyć się zmęczenia, zadbać o swoje dobre samopoczucie.

W naszej muzyce anielskiej pojawiają się na przykład dźwięki tybetańskich mis i dzwonków czy odgłosy ptaków. Jest zwolniona z wszelkich dodatkowych opłat i abonamentów, co oznacza, że po jednorazowym zakupie można odtwarzać ją w miejscach publicznych bez obaw o nałożenie kary. Możesz zakupić nagranie w formie wirtualnej lub na fizycznym nośniku CD.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4