Strona główna » DLA FIRM

DLA FIRM

MUZYKA DO PUBLICZNEGO ODTWARZANIA BEZ OPŁAT I ABONAMENTU

W ofercie naszej firmy jest fantastyczna muzyka wolna od opłat za publiczne odtwarzanie. Znajdą Państwo kompozycje utworów zapisanych w plikach cyfrowych o formacie mp3, które wystarczy pobrać, a następnie umieścić na dowolnym nośniku, np. płycie CD, dysku SSD / HDD, pendrive lub telefonie. Dostępne u nas piosenki można legalnie odtwarzać w miejscach publicznych bez wnoszenia opłat do innych organizacji czy stowarzyszeń pobierających opłaty abonamentowe. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką realizację zleceń i bardzo duży wybór interesujących nagrań z rozlicznych gatunków. Zapraszamy do składania zamówień!

WYJĄTKOWA MUZYKA BEZ OPŁAT ZA ODTWARZANIE

Jeśli chcą Państwo nabyć utwory z dożywotnią licencją, to warto skorzystać ze sklepu internetowego Wydawnictwa Victor 11. Nasza muzyka w formacie mp3 jest dostępna bez opłat do innych organizacji czy stowarzyszeń pobierających opłaty abonamentowe za publiczne odtwarzanie. Można emitować ją w różnorodnych miejscach, nie martwiąc się o kwestie prawne. Jest to znakomita propozycja dla dużych i małych firm, m.in. restauracji, zakładów fryzjerskich, sklepów czy organizatorów eventów. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, więc warto skorzystać już teraz!

MUZYKA BEZ ABONAMENTU I OPŁAT

Napisz do nas jeśli:
  • Prowadzisz sklep, hurtownie, księgarnie lub gabinet i jesteś zainteresowany dystrybucją lub/i inną formą współpracy.
  • Potrzebujesz muzyki z licencją do reklamy, filmu, vloga lub prezentacji. Z naszą muzyką Twój obraz lub film wzbogaci się o interesujący element. 
  • Jesteś wydawcą gazety, książek lub pracujesz w tej branży i chcesz wzbogacić swoje wydanie o wartościowy gadżet (muzyka, nagranie lektorskie) dla swoich klientów. 
  • Chcesz, aby logo Twojej firmy znalazło się na naszych produkcjach, dzięki naszym produkcjom o Twojej firmie dowie się więcej osób. Największą zaletą takiej reklamy jest jej bezterminowość! 
Zostaw wiadomość, a na pewno się z Tobą skontaktujemy i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. 

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i akceptuje jej warunki:


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu