Strona główna » MUZYKA SOLFEŻOWA

Muzyka solfeżowa

MUZYKA SOLFEŻOWA
Muzyka Solfeggio to specjalna odmiana muzyki relaksacyjnej, opierająca się na specjalnych dźwiękach o częstotliwościach związanych z Solfeggio. Solfeggio to skala muzyczna, która została pierwotnie opracowana w starożytnym Rzymie, a następnie zaktualizowana przez średniowiecznych mnichów. Skala ta składa się z sześciu specjalnych dźwięków: UT, RE, MI, FA, SOL, LA, które mają pozytywny wpływ na ciało, umysł i duszę.

Muzyka Solfeggio jest często wykorzystywana w celu uzyskania relaksu, leczenia, medytacji oraz rozwoju duchowego. Można ją znaleźć na naszej platformie.

Odpowiednie częstotliwości tzw SOLFEGGIO HARMONIC wibrują w dziewięciotonowej skali. Dźwięki te znano już w starożytności. Były one „święte”, ponieważ już wówczas znano ich oddziaływanie. Określone sfery ograniczeń ludzkiej natury uwalniały się pod ich wpływem. Zakres częstotliwości dźwięków zwanych solfeżowymi obejmuje od 174 Hz do 1122 Hz. Natomiast zakres podstawowej energii życiowej człowieka to siedem częstotliwości 396, 417, 528, 639, 741, 852 i 963 Hz tak jak siedem tonacji i siedem kolorów tęczy. Muzyka na tej płycie to celowo wygenerowana melodia o tej częstotliwości. Pierwsza 30 minutowa sesja medytacyjna doskonale wpłynie na uwalnianie od podświadomych lęków i traum. Kolejna druga sesja to tzw „biały szum” wygenerowany w tej samej częstotliwości.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Czy muzyka ma moc oczyszczania, regeneracji i rozluźniania ludzkiego organizmu? Okazuje się, że tak! Częstotliwości solfeżowe (np. 432 Hz, 528 Hz, 741 Hz, 963 Hz) wykazują pozytywny wpływ na kondycję naszego ciała i psychiki. Aktywują czakry, wprowadzają w dobry nastrój i uspokajają.
Tzw. dźwięki Solfeggio znane są już od starożytności. Oddziałują na konkretne sfery cielesne i duchowe, pomagając rozwiązać problem lub stymulując rozwój.

Teraz możesz wsłuchiwać się w uzdrawiającą muzykę w dowolnym miejscu i czasie. Już dziś zakup wybraną melodię medytacyjną. Muzyka o częstotliwości 432 Hz, 639 Hz czy 852 Hz wykorzystywana jest w terapii, relaksacji, a nawet nauce.

Dźwiękami Solfeggio rozkoszują się osoby chcące rozbudzić swój osobisty potencjał, wzmocnić organizm lub oczyścić się z negatywnej energii. Melodie wywodzące się z antycznej skali pomagają w osiągnięciu wewnętrznej równowagi. Korzystnie wpływają na ludzki mózg - sprzyjają koncentracji, uwalniają twórczy potencjał oraz harmonizują emocje.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4