Strona główna » MUZYKA DO MEDYTACJI

Muzyka do medytacji

MUZYKA DO MEDYTACJI
Poszukujesz utworów muzycznych, dzięki którym wprowadzisz się w stan maksymalnego wyciszenia? Dzięki słuchanym utworom dostępnym w naszej ofercie będziesz mógł skupić się na pełnym odprężeniu, wyciszeniu, jak również odzyskaniu harmonii pomiędzy ciałem a duszą. Muzyka do medytacji pozwoli Ci dotrzeć do swojego wnętrza i umożliwi Ci jego pełne poznanie. Jej regularne słuchanie sprawi, że czas nie będzie miał dla Ciebie znaczenia - liczyć będą się wyłącznie wspaniałe doznania, które pozwolą Ci się zrelaksować i wyciszyć po ciężkim dniu.


Jaką muzykę wybrać do medytacji?


Nie tylko osoby początkujące, ale również zaawansowane mają tendencję do słuchania uspokajających dźwięków podczas medytacji, chociaż są również jednostki preferujące ciszę. Nauka potwierdza pozytywny wpływ muzyki na nasz mózg, niezależnie od jej wydźwięku. W przypadku medytacji świetnie sprawdzi się szum fal, odgłosy natury, dźwięki tybetańskie, jak również w pełni relaksacyjne.


Relaksujące dźwięki bez opłat


Decydując się na playlistę relaksacyjną, warto poszukiwać utworów, które nie będą wyróżniać się chwytliwą melodią, ponieważ mogłaby ona rozpraszać naszą uwagę. Dźwięki powinny być przede wszystkim miękkie i równomierne - w żadnym wypadku nie powinno być w niej intensywnych i zbyt gwałtownych momentów. Niezwykle ważne jest również tempo utworów, które powinno dopasowywać się do wykonywanych oddechów, dzięki czemu możliwe będzie pełne skoncentrowanie się na wykonywanych czynnościach.


Wyciszająca muzyka do jogi


W naszym asortymencie znajdziesz muzykę medytacyjną bez opłat, którą nie tylko będzie można wykorzystywać w zaciszu własnego domu, ale również w strefach wypoczynkowych w hotelach, jak również w salach do medytacji czy do jogi. Odtwarzanie uspokajających dźwięków pozwoli Ci się skupić i skoncentrować na oddechu oraz wykonywanych ruchach. Jeżeli jesteś niezdecydowany nad kupnem konkretnej pozycji dostępnej na liście, koniecznie posłuchaj próbki, dzięki czemu zdecydujesz czy jest to rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
pliki mp3 i mp4