Strona główna » ROZWÓJ OSOBISTY » AUTOHIPNOZA

Autohipnoza

AUTOHIPNOZA

Autohipnoza to proces, w którym osoba wprowadza się w stan hipnotyczny bez pomocy hipnotyzera. Może to być osiągnięte przez różne metody, takie jak skupienie się na odpowiednim bodźcu, wykonywanie odpowiednich ćwiczeń lub odtwarzanie nagrania z instrukcjami autohipnozy.

Autohipnoza jest często stosowana w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia, takiego jak redukcja stresu, poprawa jakości snu, zwiększenie koncentracji i pamięci, a także pomoc w odchudzaniu lub rzucaniu palenia. Może również być stosowana do celów terapeutycznych, takich jak radzenie sobie z traumą, leczenie fobii i poprawa relacji z innymi ludźmi.

Autohipnoza wymaga praktyki i cierpliwości, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Warto skonsultować się z profesjonalistą, przed rozpoczęciem autohipnozy, szczególnie jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne lub emocjonalne.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Hipnoza to sztuczny sen, wywołany z pomocą hipnotyzera i za zgodą pacjenta. Przed każdym seansem objaśniamy pacjentowi, co śle będzie z nim działo l co Ja będę robił. Jak to śle dzisiaj mówi: Jest to wspólnie ustalony kontakt z warunkami przyjętymi przez obie strony. Pacjent wybiera sobie dogodną pozycje, kiedy wie, że przez dłuższy czas nie będzie mógł śle poruszać. Zakres l intensywność różnych stanów świadomości jest olbrzymia i w większości nie zbadana. Hipnoza jest jednym z takich stanów - na granicy miedzy jawą i snem. Umożliwia przywołanie oby tych stanów, co oznacza, że w seansie sztucznego snu jednakowo są zaangażowane podświadomość, porządek i chaos. Wszystko to daje twórczy rezultat w rozwiązywaniu wielu problemów psychicznych i zdrowotnych, zwłaszcza w przypadku chorób psychosomatycznych.
Andrzej Kaczorowski jest jednym z czołowych polskich hipnoterapeutów. Zjawiskiem sztucznego snu (hipnozy) zajmuje się już od kilkunastu lat. Przeprowadza seanse indywidualne i zbiorowe. Opracował kilka terapii autorskich, z. których najbardziej znane są Imagoterapla l Most Energetyczny. Andrzej Kaczorowski przeprowadza wszystkie typy seansów hipnotycznych: afirmacyjne, regresyjne, reinkarnacyjne, prekognicyjne, zbiorowe i - z rzadka - estradowe. Swoje umiejętności prezentuje tez w licznych programach telewizyjnych, filmach i prasie.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu