Medytacje

MEDYTACJE

Medytacja to praktyka polegająca na skupieniu uwagi na jednym punkcie, myśli lub oddechu, w celu osiągnięcia stanu głębokiego relaksu i skupienia. Istnieje wiele różnych rodzajów medytacji, takich jak medytacja transcendentalna, mindfulness, medytacja Vipassana, medytacja zen i wiele innych. Każda z nich ma swoją specyfikę, jednak wszystkie polegają na skupieniu uwagi i oddaleniu się od rozproszeń. Medytacja jest uważana za skuteczne narzędzie do redukcji stresu, poprawy nastroju, zwiększania koncentracji, a także przynoszącej korzyści w wielu innych dziedzinach, takich jak zdrowie fizyczne i emocjonalne, relacje międzyludzkie i osobisty rozwój. Można ją praktykować indywidualnie lub w grupie, w pozycji siedzącej, leżącej lub w ruchu. Nie ma jednej słusznej metody medytacji, ważne jest aby każda osoba znalazła formę medytacji odpowiednią dla siebie.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Coraz więcej spraw i natłok codzienności mnożą wiele trudności. Wydawać by się mogło, że świat zaczyna wariować a rzeczywistość staje się coraz bardziej zakręcona… Jednak tak nie jest. Cały „zgiełk cywilizacji” jest w Harmonii. Takie postrzeganie warunkuje ludzka myśl – im jest piękniejsza tym lepszy jest świat. Tak więc od każdego  człowieka indywidualnie zależy jak będzie naprawdę. Pierwszy krok w tym kierunku to harmonia dźwięku dająca nieoceniony relaks i piękno. Jednym z podstawowych narzędzi jest właśnie muzyka. To ona nazywana „matką ludzkości” wyraża wszelkie emocje i uczucia. Niech przy wspaniałej muzyce głęboki relaks (wizualizacja) uzdrowi Twój umysł i ciało!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu